Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A yettel is emel árakat idén?

A yettel is emel árakat idén?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy vodafone 15.4, a telekom meg 15%-al emeli az árakat március 1-től, de a yettelnél ilyet híreket még nem láttam. Szoktak emelni?

jan. 18. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted? Ők majd tartják a tavalyi árakat, miközben mindenki más emel? Nyilván emelnek ők is.
jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztosan fognak, csak lehet később. A Digi is májusban szokott emelni, az új feltételeket pedig elég 30 nappal az életbe lépés előtt közzétenni. De ha márciusban emelnek ők is, akkor is még van idejük közzétenni.
jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megy am a kartellezes. Ha mindenki emel akkor egyiket sem eri hatrany.
jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korábban ugyanannyit fizettem éveken át, pedig akkor is volt infláció. Erre most meg minden évben ekkora emelés van. Kár, hogy a régi előfizetőkre is vonatkozik, nem csak az újakra. Az úgy jobb lenne. 🥺
jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem szerződés módosítás, benne van az ÁSZF-ben, hogy évente egyszer maximum az előző éves infláció mértékével emelhetnek. Ezzel a Telekom volt hogy élt is, de aztán jöttek az újabb csomagok amik olcsóbban többet adtak. Most már viszont nem találok ilyen árfekvésben csomagot, jó hogy a Diginél ragadtam. Márciusban ők is megemelik 2990 Ft-ra, de ennyiért 15 GB és 200 perc nagyon jó ajánlat, a többinél a duplájáért negyedennyit kapsz.
jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
igen, a Yettel emel a legtöbbel. 15,6%-kal.
jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tavaly márciusban már emeltek 14% ot. Ma pedig 15,3% ot. Egyébként is drágák voltak a többihez képest. Nekem itt lett elegem átmentem egy másik szolgáltatóhoz.
jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én épp azért kérdeztem, mert a Telekom is drága. Eddig is az volt, sőt szerintem a legdrágább szolgáltató.

Igaz a véleményem az is, hogy egyúttal a legjobb, legstabilabb nem véletlen, hogy már 6 éve Telekomos vagyok, de ami már sok az sok.


Telefonálni már szinte alig telefonálok, ilyen 40-60 percet max egy hónapban, mobilnetet is alig használok, otthon is van wifi, munkahelyen is.

Yettelnél láttam ezt az xs tarifacsomagot 5500-ért, szerintem az pont jó lenne, még ha emelnek is 15-16%-it durván, akkor is jó lehet mert ilyen 6300-6400 lenne az új díj.

Szemben a most Telekomnál 12 ezer csak a telefon + mobilnet, még ha erre emelnek már majdnem 14 ezer.


Régen magenta 1-es voltam, de nem rég olyan helyre költöztem (GyMS megye) ahol a Telekom csak rézvezetéken tud internetet adni - nincs se koax, üvegszál meg plàne nincs.

Így vezetékes net már amúgy is Vidanet.

jan. 31. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!