Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízhatónak tűnik ez az...

Megbízhatónak tűnik ez az ajánlat? (amazon)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mutathatok-e linket róla, de ha nem, nyugodtan jelentsétek. :D

[link]


A többihez képest elég olcsónak tűnik a modell, ezért kérdezem.


jan. 22. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Ez az amazon. Ott koklerek nem nagyon arulnak. Raadasol penzvisszafizetesi garancia van ingyenes visszakuldessel.


En epp most kuldok vissza a nemetre egy okosorat.

jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, csak én még nem rendeltem innen ezelőtt, ezért érdekel.
jan. 22. 20:39
 3/7 BeefEater ***** válasza:

Az Amazon újabban tele van kínai eladókkal és hamis értékeléssekkel.


Ennél a terméknél van red flag bőven:

* csak egy értékelés

* a termék nevében említi a Bburago márkát de a kép alapján ez egyértelműen nem Bburago

* a részletes leírásban van egy ilyen megjegyzés: Because it is an imported product, please understand how much scratches and dirt, etc.

* Szintén a leírásban: "and Strong Pull Back." De máshol meg azt írja, hogy ez modell, nem játék. Most akkor melyik?

jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek érdekeltek pontosan.
jan. 23. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:

A megbizhatot ugy ertem, hogy ha nem tetszik visszakuldod es visszakapod a penzed. Minden gond nelkul.


En a minap egy okosorat kuldtem vissza mert szar kinai volt. Nyilvan a kepeken jonak tunt de minden gond es faggatozas nelkul visszakaptam a penzem.


Ezert megbizhatoak.

jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A megbízhatót úgy értem, hogy ami a képen van, ergo: amit kínál, azt kapod meg. Ez jelenti azt, hogy nem vernek át. Ha nem azt kapod, akkor át lettél verve, tehát nem éppen megbízható az illető.
jan. 23. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt kapod ami a kepen van. Az mas kerdes hogy ez megfelel e az altalad tamasztott igenyeknek..


Mas az ha minosegi kifogasod van es mas az ha atver. Mivel vedve van a vevo azert atverni nem tud. Visszakuldod es visszakapod a penzt. Epp ezert nem is lesz olyan hogy nem azt kapod ami a kepen van.

Ettol meg minosegileg lehet szar.

jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!