Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsolódik a...

Miért nem kapcsolódik a Packeta Bluetooth?

Figyelt kérdés
Valamiért nem kapcsolódik a Bluetooth-hoz a telefon amikor megpróbálom csak annyit ír hogy az eszköz használatához kell alkalmazás viszont már le van töltve, helymeghatározás is be van kapcsolva. A boxxal sincs gond előttem nyitottak ki egy rekeszt de nekem egyszerűen nem sikerül valaki tudja mit csinálhattam rosszul?

jan. 25. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
be van kapcsolva a bluetooth a telefonjn, es az alkalmazásnak mindenhez adtál engedélyt?
jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne rendelj Packeta-ba, mert egy használhatatlan hulladék az egész. Aztán előbb-utóbb kénytelenek lesznek átalakítani az automatákat, hogy legyen rajtuk billentyűzet meg kijelző, mint az összes többin.
jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 igen bevolt kapcsolva a bluetooth és mindent engedélyeztem


#2 rendeltem volna máshova de sajnos csak ez az egy volt mint lehetőség

:(

jan. 25. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor vagy rendelsz házhozszállítással, vagy hagyagolod azt a webshopot.

Hadd találjam ki: idegesítő zöld űrlény?

jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Azoknak van sajat alzaboxuk.
jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Ja. Budapesten. De Magyarország nem egyenlő Budapesttel!
jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kar!
jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 Amugy miert pont ok lennenek? Szamos mas webshop is hasznal packetat, az alza wrbshopban pedig tobbfele szallitasi mod is van, nemcsak packeta. A kerdezo irta, hogy nem volt mas lehetosege, szoval sztem nem az alza, de nem tudom, miert kovetkeztettel erre...
jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!