Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revolut meghívó pénzjutalom...

Revolut meghívó pénzjutalom miért nem érkezik meg?

Figyelt kérdés
Parom engem hivott meg, minden feltetelt teljesitettem is. Fizikai kartyat viszont nem rendeltem, ez lehet a baj? Virtualis kartyam van

febr. 5. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

En ha a Revolut alkalmazasban ramegyek a baratok meghivasa menupontra akkor ott az all hogy a jutalom megszerzesenek a menete a kovetkezo:

- Rrgisztralnia kell a baratomnak

- penzt kell tolteni a szamlara bamkkartyaval vagy atutalassal

- fizikai kartyat kell rendelni

- 3 vasarlast kell vegrehajtani legalabb 1250 forint ertekben.


Lehet a parodnak mas felteleket jelez a telefonja, de ha nem, akkor bizony fizikai kartya rendelesenek hianyaban nem teljesitetted az osszes feltetelt.

febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Igen, az a probléma, hogy 1) el kell olvasni, 2) értelmezni kell, aztán 3) meg kell valósítani a feltételeket.


Nem bonyolult.

febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Én meghívtam az egyik haveromat, már abban a pillanatban hogy felregisztrált a meghívás után nem sokkal kapásból kiírta hogy nem teljesített a feltételeket, így nem vagyok jogosult pénzjutalomra. Én meg így "Are You Fucking Kidding Me? ".
febr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt ertem hogy fizikai kartyat kell rendelni, de addigra meg is kell jonnie? Csak mert 2 het a kezbesitesi ido..
febr. 6. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fizetett, hiába az "akció" első napján hívtam meg, minden időre teljesült, kártya is megjött de sajnos nem találják a meghívottam azonosítóját a rendszerben. Kb 5x próbáltam jelezni hogy gond van de mindig valami okkal sikertelen lett és nem voltam jogosult.
febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!