Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a jelenség trendi bevett ?...

Ez a jelenség trendi bevett ? Zárt fórumon adtam vettem árut , régi lecsekkolt tagok . A memória és fogalom ismeret extra képesség ?

Figyelt kérdés
Évek óta bent vagyok egy csoportban . Rendeltek múlt héten fémárut amit előre fizettek , megirtam hogy ha feladom postán automatába 2 nap múlva a csomag követhető mert smst emailt kap a vegő . Összeg beérkezett , pár óra múlva ír messengeren hogy mikor jön az áru . Majd többször hogy nincs jelzés , átvertem . Egyik tag felhív hogy rágalmaznak átveréssel, belépek többen kerestek hogy tisztáztam magam .Elküldtem a párbeszédet vaklárma , a tag elnézést kér .... E héten nekem küldtek árut , kértek postai ottmaradós címet . Másnap postázták , majd jön értesitőm . 2 nap után kértem értesítőt , azt irta kézbesitették . Hová ? Elküld 3 GLS sorszámot , valamelyik az enyém .Közlöm BPi postára kértem ezek vidéki GLS futár fuvarok. A tag állitja hogy elküldte nem érti mi a gond . Ekkor elküldtem az adminoknak a csevelyünket , majd kitettem posztba hogy ez a jelenség , azok sem értik meg hogy a tag tévesztett és korrigáljon mert ez nem fain . A csoport többsége kimossa a trógert ismerik biztos te tévedtél ..
febr. 16. 22:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!