Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diverzum gránit bankos 50000...

Diverzum gránit bankos 50000 forint diákoknak valós?

Figyelt kérdés
A diverzum most azt hirdeti, hogy ha nyitsz 18-26 év közöttiként a kódjukkal a gránit banknál számlát kapsz rá 50k forintot, ez mennyire valós? Az egyetlen feltétel az, hogy ne zárd be a számlát 2 évig. A diverzumos kedvezmények megbízhatóak és nem tudom, hogy ebbben mi a becsapás, csak nem osztogatnak úgy 50-50 ezreket. Mi van ha regisztrálok, levásárlom a pénzt majd két évig nem használom a számlát és aztán bezárom?

febr. 17. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy van, mint az Ersténél, hogy ha záród vagy nem használod a számlát, akkor vissza kell fizetni. Egyébként úgy rémlik, hogy havi szinten legalább 15 ezres kártyás fizetés kell, h ne kelljen visszafizetned.
febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3x 1000 Ft-ot kell költeni, nekem működött, szerintem ami diverzumon kint van az valid
febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem full legit. megeri a banknak is, mert így tok sok diakot elernek. A szamlat meg siman bezarhatod ket ev utan, nem írhatnanak ki kamu dolgokat.
febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tegnap csináltam meg a harmadik vásárlát a kártyáról, egyelőre nem kaptam meg az 50 ezret. Akinek sikerült, mennyi időbe telt? Kellett valami mást is csinálni?
márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!