Mi a teendő ha?

Figyelt kérdés

A munkáltatóm (maszek) nem adta le a TP papírom az OEP-nek? Ő azt mondta leadta, (5 napon belül lekéne adnia, eltelt 12 nap).

Nem érem el telefonon 2 napja.

Ilyenkor ha nem adta le őt mi "terheli"?

Előre is köszönöm a választ.


febr. 22. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"A munkáltatóm (maszek) nem adta le a TP papírom az OEP-nek? Ő azt mondta leadta,"


Akkor ne a munkáltatód próbáld elérni, hanem az egészségpénztárnál érdeklődj, hogy megigényelte már a munkáltatód a táppénzedet náluk vagy sem.

Ha ők azt mondták, hogy nincs bent igény, akkor hazudott a munkáltatód.

febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves egyes...az OEP-pel már beszéltem, innen tudom hogy nem adta le.

Most a főnököm kifizette a TP-t ( igen, feketén).

De köszönöm a válaszod.

febr. 23. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az OEP-pel biztos nem beszéltél, mert az 2017 elejével megszűnt. NEAK van helyette, de a táppénz nem hozzájuk tartozik, hanem a Kormányhivatal Egészségbiztosítási Osztályához. Velük kell beszélni ilyen ügyben, de ahogy látom, már rendeződött. Mondjuk, ha ezt feketén fizette a munkáltatód, akkor én a helyedben utánanéznék, hogy be vagyok-e jelentve egyáltalán, vagy esetleg csak részmunkaidőre/minimálbérre. Az is ez az osztály, a nyilvántartási szakterület.
febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beszéltem akivel kell...OEP vagy NEAK oly mindegy, jó helyre telefonáltam😄.

Bevagyok jelentve állandóra 6 órába.

Már nemsokáig a főnököm.

Köszönöm a választ.

febr. 24. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!