Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » TippsterMagic mennyire jó?

TippsterMagic mennyire jó?

Figyelt kérdés
Valaki fizetett már elő hozta a havi 10 15 egység profitot?

febr. 25. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kamu, atveres, scam, csalas, lehuzas.


Roviden.

febr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Előfizettél náluk hogy ezt állítod?
febr. 26. 10:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Onnan tudom hogy nem vagyok hulye. Az osszes kamu. Egyreszt nem letezik hogy minden honapban profitot termel valaki, masreszt nem mindig ugyanannyit. Letezik az a szo hogy variancia. Egy profitablis jatekis eredmenyessege is igen erosen fluktual.
febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Aztan ezen kivul mindenki hamisitja a statisztikait, de igazabol mar erre sem veszik a faradtsagot, mert eleg bevonzani a hulyeket. Oket meg egy ket nyertes papiros mixxel lehet.

Van egy magat kulfoldinek kiado oldal aki magyar kliensekre hivatkozik es mutogatja pl a papiros mixes papirt.. csak hogy aki nem hulye eszreveszi hogy az egy nyomtatott fecni. Hianyzik ugyanis a lohere a papirrol, ami alapbol benne van es ugye ezt nem lehet ps-olni. Olyan mint a vizjel a penzeken.

Ezen kivul egy masik oldal azt csinalja hogy kirakja az unibetes nyero screenshotokat, csak hogy annyira hulye hogy vegig a hu1.unibet.com url latszik amin honapok ota nem is mukodik. Pl kitett tegnap egy nyero screenshotot ezzel a cimmel, mikozben egyedul a hu.unibet-70.com a mukodo link


Ha hulye vagy fizess nekik aztan majd nezel amikor nem nyersz.. vagy ha az onreklam akart lenni akkor jo nagy marha vagy.

febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én gondolkoztam ezeket egyik nap.


Sima átverés meg csalás igen.


De ilyenre miért nem ugrik a rendőrség és/ vagy a NAV?


Nem uszítani akarok, meg miattam fizessen aki akar az ilyen TippMesterKolompárHerkules Kftnek aki akar, de szerintem a csalás sok ilyen esetben megállná a helyét. Vagy tévedek? Mert ha átmegyek a piroson már bünti, egy profibb csaló oldal meg havonta elég jó pénekre tehet szert.


Ha tévedek, akkor már bocs, de adok én is "profi tippeket".

febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azert nem ugrik mert az aszfben megvedik magukat hogy nem vallalnak garanciat.. kvazi mossak kezeiket. Tehat az aprobetus reszben, amit senki sem olvas nyilvanosan kijelentik hogy ha nem termelnek profitot akkor sem lehet oket jogilag beperelni. Ilyenforman az nem csalas, ha felhivod a figyelmet arra hogy jo esellyel penzt fog bukni.


Ok csak azt vallaljak hogy penzert tippeket adnak, kvazi mint egy tanacsadas.


A penzugyi tanacsadot vagy brokert sem lehet felelossegre vonni ha elbukod a penzed a tanacsa miatt mert mondjuk bedol a penzpiac. A kockazat a kliense.

febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Akkor eskü egyszer csinálok tippadó oldalt.

febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem veletlenul van annyi beloluk mint a gombabol..

Az egyik bedol, mert kiderul a rossz hire hogy nem lehet nyerni vele, aztan csinaljak is a masikat..

febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor kihagyom maradok a mostaninál aki külföldi és tényleg ügyes
febr. 26. 15:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!