Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi ez, és mennyire valós vagy...

Mi ez, és mennyire valós vagy valótlan amit írt?

Figyelt kérdés

Egy Mata Ildikó nevű személy a Facebook-on az alábbi szöveggel keresett meg.


"Egy új IMF-projektről szeretnék beszámolni az SNCI-vel és a magyar kormánnyal együttműködve. Valójában ez 20 000 EUR összegű vissza nem térítendő pénzügyi támogatásra vonatkozik. Mindenkinek megadják, aki rászorul, és részesülni szeretne belőle. Szerintem jó, ha segítünk, hogy profitálj belőle."


Mi ez, és mennyire valós vagy valótlan amit írt?



márc. 3. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ember! Olyan nincs, hogy csak úgy jófejségből meg akarnak dobni 20 ezer euróval, de még 20 euróval sem. Ja, és ha látsz egy békát, ne csókold meg, akárhogy brekeg!
márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez nyílvánvalóan 100%-ban igaz. Én sietnék a helyedben, nehogy lemaradj.
márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Benyomtam a Bing.com-ba, és az jött ki, hogy:


"Az IMF-projektről szóló beszámoló érdekes lehet, különösen, ha az SNCI-vel és a magyar kormánnyal együttműködve valósul meg. A 20 000 eurós vissza nem térítendő pénzügyi támogatás mindenkinek segíthet, aki rászorul és részesülni szeretne belőle. Fontos, hogy ilyen kezdeményezésekkel támogassuk egymást, hogy mindenki profitálhasson belőle. 👍🌟


Források:


A geotermikus energia királyának céghálója[1]

Napelemes pályázatok fűtéskorszerűsítéssel: 100%-os vissza nem térítendő támogatással[2]

Ezeket a családtámogatásokat vehetitek igénybe 2024-ben[3]"

márc. 3. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig megtalálnak ilyen Mata Ildikóhoz hasonló személyek, de már unom hogy állandóan több tízezer eurót utalgatnak, nem tudom már mire költeni azt a sok pénzt úgyhogy inkább tiltom őket.
márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent elhinni.
márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ez csalás
márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Csak egy átlagos magyartalanul megfogalmazott ukrán vagy nigériai csalás a sok közül.
márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!