Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A COVID alatt sunyi módon...

A COVID alatt sunyi módon lecsökkentett bolti és postai nyitvatartási időket miért nem állították vissza?

Figyelt kérdés

- Gondolom, így többet spórolnak.

- De akkor ezt miért nem tették már meg a COVID előtt?

- Úgy gondolkodhatnak a vezetők az ügyfelekről, hogy úgysem veszik észre?



márc. 3. 12:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

- Konkrétan arra gondolok, hogy a korábban 0-24 nagy TESCO és AUCHAN áruházak nyitvatartási idejét nem állították helyre azóta sem, most is a legtöbb bezár 22:00-24:00 között.

- Az összes nagyobb városi posta is bezár 18:00-kor, ami egy vicc, hisz sokan csak du. 4-5 után érnek rá, munka után bemenni a postára. Az este 19:00-ig nyitvatartás nagyon ritka már.

márc. 3. 12:35
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Egyre nagyobb a munkaerőhiány, kénytelenek csökkenteni a szolgáltatást. A közelünkben be is zárt a posta, sosem nyitják már újra.
márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

A posta állami szerv, lehetett tudni, hogy Nagy Márton hazudik, mikor a rezsiárakra hivatkozva bedarálták a postát.

A bolti nyitvatartásokkal nem tapasztalom. Mindig találok nyitva bármit, amire szükségem van

márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Arra még nem gondoltál, hogy gazdasági szempontok miatt zártak be.


Lehet hogy a TESCOnak nem éri meg éjszaka nyitva lennie mert kicsi a forgalom abban az idősávban. Lehet hogy a postai szolgáltatásokra már nincs annyira nagy igény mint 10-20 éve hiszen rengetegen online intézik a dolgaikat.

márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
A Tesco Hipermarketek 0-24-es nyitvatartása a 2010-es évek második feléig volt jellemző. A postáknál nem a nyitvatartás a probléma, hanem az, hogy egyesek ki sem nyitnak.
márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Arra még nem gondoltál, hogy gazdasági szempontok miatt zártak be."

Akkor szerinted mire utaltam az első mondatban, a kérdés leírásában?

márc. 3. 13:18
 7/14 anonim válasza:
66%
Auchan áruház sohasem volt nyitva 0-24. Hétköznapokon és szombaton 6-22 óra között. Most nem elég, hogy 22 óra helyett 21-kor zárnak,de reggel hat helyett már szinte az összes csak hétkor nyit. Röhej. Engem eléggé korlátoz. Azt hiszem, senkinek sem kell mondani, hogy egyik ember sem szabadidő milliomos. Nem is beszélve például a Pepco-ról,Kik-ről,stb... Pénteken voltam hosszú idő után, és épp hogy beestem, pénteken minden bezár este nyolckor. Ez egyszerűen nevetséges. Iszonyatosan visszaesett a vásárlóerő.
márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kovid alatt változtak az emberek vásárlási szokásai. Sokan elkezdtek oonline rendelni és online rendezni a számlákat. Ez a kovid után is megmaradt és így már nem érte meg gazdaságilag nyitva tartani a tescot és a postát.
márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A posták többsége néhány extra kivétellel sohasem volt nyitva 18.00óra után,néhány külvárosi már 10éve is akár már 16óra körül már délután bezárt-voltam csomagos postás és engem is meglepett amikor oda vittem volna letétes csomagokat...
márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Két éve nem voltam postán, gyanítom, ezzel sokan így vannak az elektronikus számlák és a postánál ezerszer színvonalasabb csomagküldő szolgálatok korában.
márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!