Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tevekenysegbol szerezhe...

Milyen tevekenysegbol szerezhetnek egy keves plusz bevételt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, alkalmazottként dolgozom egy cegnel es altalaban ugy 3-4 orat kell dolgoznom tenylegesen a maradek 3-4 ora szabad. Otthonrol dolgozom ugy az ev 90%-ban.

Barmilyen apro tevekenysegnek orulnek ami egy picike plusz bevetelt okozna kb havi 30-50k.

Gondoltam palzamadasra az elvileg 10-15k fizet per alkalom. De verszegeny vagyok gyakran igy lehet ez nem opcio es sokat sportolok..

gondolkodtam, hogy elvegezhetnek valami dietetikust talan lenne olyan aki fizetne erte?

Esetleg inditsak valami rendelos oldalt? Milyen lehetosegek vannak meg? Szivesen vallanek otthonrol vegzheto par oras melot is.


márc. 4. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idősgondozás!
márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Én is hasonló cipőben járok, van egy stabil munkahelyem, DevOps mérnök vagyok egy multinál teljes home officeból havi 1,2 milliós fizetésért ahol alig kell csinálnom valamit, max napi 3-4 óra (kerestek már fel magasabb fizetési ajánlattal de az heti 1 bejárás lett volna + a rugalmasság nem annyira kiszámítható úgyhogy nemet mondtam).


Én a szabadidőmben hobbiból kezdtem el mixelgetni aztán jöttek a SoundCloud, YT, Spotify megtekintések szépen amiből származik plusz bevételem, valamint mostanra eljutottam olyan szintre, hogy akár budapesti, akár vidéki szórakozóhelyekre (szezonban Balaton is) eljárok fellépni és seteket lejátszani főleg péntekenként - szombatonként 150-300k körüli összegért / alkalom.

márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy stabilan bevállalhatsz egy kompenzált randit az 30k/lövés...
márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3, marmint legyek rodas es hirdessem magam? Annyit nem er..


1, de ahhoz kell valami szakkepesites is nem?

márc. 5. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!