Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztonságos ez az oldal?

Biztonságos ez az oldal?

Figyelt kérdés
Valaki rendelt már tailormadegifts.hu oldalról? Milyen a minősége? Kiszállít rendesen? Az utánvételi díj röhejesen magas az egész jó árban lévő termékekhez képest. Viszont előre csak akkor fizetnék, ha tudom hogy létező személy van mögötte és meg is kapom a termékemet....

márc. 6. 19:58
 1/2 scamdemic ***** válasza:
73%
Megbízhatónak tűnik, a scamadviser szerint 96%-os. Van cím, telefonszám, email-cím az oldalon. Az 500 Ft-os utánvételi díjat miért tartod magasnak? Máshol se lesz sokkal kevesebb...
márc. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Vártam, hátha van valakinek saját tapasztalata, de ezt is köszönöm. :) Az a 4% meg igazából bármi is lehet... Arra nem adok. :D


Hát nem tudom te eddig hol vásároltál vagy hol nézelődtél, de eddig a legdrágább utánvétel a 270 Ft volt. Általában én 150-250 ft-tal szoktam találkozni. Jó nyilván azok nagyobb cégek, nem magánvállalkozás... Szóval nincs is ezzel semmi baj, megértem, hogy ő nem tud kisebb összeget megadni, nem is hibáztatom ezért... Csak na...


Ezért kértem véleményt, mert én magasnak tartom (nyilván ha nettó 600.000at keresnék nem érdekelne), szeretném elkerülni és inkább kifizetem rendeléskor. De előtte szerettem volna érdeklődni, hogy más hogy járt.

márc. 9. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!