Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki kapja a fogyatékosságit...

Aki kapja a fogyatékosságit és megváltozott munkaképességűt az dolgozhat 4 órában?

Figyelt kérdés
márc. 8. 08:28
1 2
 11/13 anonim válasza:

persze nem mondom komolyan, de nyugdij fele, meg rokkantsagit, plusz gondolom home office IT melo azert akkor nem lehetsz olyan fogyatek... nem tudom lehet amputaltak valamidet vagy hasonlo, de nem nagyon adnak ki ilyeneket egyszeruen. Nem lepodnek meg ha kb netto 700 000 korul kapnal oszinten es adokedvezmeny is es persze kafeteria meg juttatasok tetejeben.


Ezt sokan meg akik nem rokkantak nem is kapjak meg, akik egyetemet vegeztek meg ilyenek. Nem mondom hogy irigyellek, csak en is mentalis beteg vagyok, de nem kaphatok ilyeneket. Es en nem is tudok dolgozni mert hol kva anyadoznam a fonokom es kirugnanak aznap, vagy semmit nem csinalnek, be se mennek 1 hetig es fel sem vennem a telefont. Nem tudom melyik a jobb. Ezt probaltak mar sokan hogy leszazalekoltatni meg minden, de megtagadtak, legyintett a foorvos is, hogy eselytelen ilyenre (nem ram, de hasonlora, OCD-s re). De ahogy latod itt vagyok fiziologiailag egeszseges, viszonylag, mehetnek dolgozni, de ja. picsogni nincs kedvem mert tudom mennyire unja ezt az emberek 100%-a, pedig tudnek boven. Csak ja hat oszinten mondom irigyellek tudattalanul, hogy miert kapod ezt a sok "szerencset" ha lehet igy nevezni. De ha tudsz IT szferaban teljesiteni, akkor nem hiszem, hogy neurologiai gondod lenne bar ezt megmerem kockaztatni mert tag a gondok halmaza, vagy pszichiatriai, de inkabb fiziologiai. De nincs kozom hozza. Viszont erdekes.

márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
59%

Ezt a találgatást be kéne fejezni, egyáltalán nem vagyok olyan helyzetben, mint amire gondolsz! Nekem is sok mindenben hátrányban vagyok, hiába van IT tudásom.

Bővebben nem írnék le, mivel ez anonim oldal, nem akarom hogy felismerjen valaki.

És csak 2 támogatásom van, fogyatékossági és nyugdíj (rehabilitációs ellátás), ez nem olyan sok...

Rokkantságit nem is lehet kapni mellé, ahhoz kell valami minimum 60%-os egészségkárosodás, és ja rehab ellátás mellett nem is lehet.

és még így sem vagyok elégedett a fizetéssel, támogatással...



mentális betegségekről nem tudok, abban nem tudok segíteni, hogy működik a támogatás és a felülvizsgálat.

márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
10# kedves kérdező, ha leírnád milyen betegséged van, mi a szakmád, talán tudok segíteni.
márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!