Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek 100 millió...

Pretorius25 kérdése:

Mit kezdenétek 100 millió forinttal?

Figyelt kérdés
Ez nem 100 millió ft hitel lenne, hanem egy egyszeri 100 millió forintos összeg. Bármire költhetitek, de csak egyszer kapnátok meg az életben! Mit tennétek vele?

#pénz #üzlet #befektetés #100 millió ft
márc. 12. 12:27
1 2 3 4
 21/34 Senior Séf ***** válasza:
51%

Mindegy, mire,csak gyorsan eltapsolnám. Ennyi könnyen jött pénz már elaljasítja az embert. Voltam, gazdag, és megmondom nektek, nem tetszett az az ember, aki akkor voltam. A feleségem így is szeret, a gyerekeim rendben vannak, több meg nem hiányzik.

65F

márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Érdekes hozzáállás 21-es. Nekem az a probléma, hogy ennyi pénzt én befektetnék, és a befektetéseknek meg az a rossz szokása hogy pénzt termel. Így sose tudok megszabadulni a pénztől, mert befektetem, visszatermel. Azt is befektetem, erre az is visszatermel! Így csak szaporodik szaporodik, ahelyett hogy fogyna!
márc. 16. 22:08
 23/34 anonim ***** válasza:
61%
Hát jó, csak legyen, aki győzi elinni
márc. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Asszem alkoholmérgezés lenne a vége... XD
márc. 17. 06:26
 25/34 Senior Séf ***** válasza:
60%
Szép terv,22-es, de mi a ménkűnek a sok pénz,ha nem használod fel?
márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
54%

Engem még az is érdekelne, hogy van-e megbízható pénzügyi tanácsadó. Andrascekék is jól megszívták.

Lehet jobban járnék ha vennék pár üzleti könyvet meg a jó öreg net, tán segítene.

De erre ráérek vmelyik következő életembe, kb. akkor jön össze a 100 milla.

Bár itt a kérdés elméleti volt.


Befektetném különböző dolgokba az biztos. Lehet euróba is váltanék vagy más devizába ennek utána néznék.

A másik ötlet, hogy kiadható üzleteket, irodákat vennék, lakás az necces a bérlőkkel nincs jó tapasztalatom.

Még az arany játszik egy picit.

Még a dohánybolt jut eszembe, oda viszik dögivel a pénzt, de szerintem nagykutyák kezébe van, nemtom.

Még valami termeléssel, feldolgozással kapcsolatos dolog is lenne nagyban zöldség, gyümi, virág. Imádom a szép nagy kertészeteket.

Ja és végre vennék magamnak 1 pálmafát,meg elutaznék oda ahol vannak.

márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
54%
#24 Elkel a segítség, az biztos :D
márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
69%

#26. Aki úgy érzi, hogy több profitot tud termelni a tőkéjéből, mint a nagy piaci cégek, annak hajrá. Mindenki másnak ott vannak az ETF-ek. Ahhoz még csak pénzmag se kell, bármilyen kicsivel kezdheted, és nem kell okosnak lenned, csak fegyelmezettnek.

Furcsa, hogy mennyire kevesen használják a legkézenfekvőbb, bárki számára elérhető, belépési küszöb nélküli opciót. Talán majd most, hogy ezek a népszerű állampapírok kicsit kikupálták a népet, és sokan ráéreztek a hozam ízére...

márc. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
76%
#28 A hozam íze az oké, de amíg az állampapírnál nem tudod elbukni a betett pénzed, addig az ETF-eken simán lehet egy csomó pénzt bukni is, nem csak nyerni. Így annak, akinek fogalma sincs az egész működéséről, kb. ugyanolyan, mint a szerencsejáték.
márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
25-ös: Felhasználom egy részét. De nem az egészet. Azt befektetem. És onnantól meg jön az, amit a 22-es hozzászólásnál olvashatsz.
márc. 19. 08:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!