Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi kell ahhoz...

Szerintetek mi kell ahhoz hogy egy bolhapiacon népszerű legyél?

Figyelt kérdés

Rengeteg ruha halmozódott fel itthon, családi ruha vállalkozásból is maradt, amivel már nem tudunk mit kezdeni. Viszont rengeteg helyet foglal.

Ti egy piacon melyik árushoz mentek oda szívesen? Inkább legyenek egybe zsúfolva egységes áron,vagy vállfával szépen egy sztenderen? Mi vonzaná oda az embereket? Örülnék pár tanácsnak, ötletnek. Előre is köszönöm



márc. 12. 14:36
 1/2 anonim válasza:
100%
Ritkán járok ilyen helyekre, és akkor sem a ruhák érdekelnek. Az utóbbi 15 évben egy bőrdzsekit, és egy melós acélbetétes bakancsot vettem. Ezek szépen ki voltak állítva az asztalra (a dzseki válfán lógott) és úgy akadt meg rajta a szemem. Egy halom ócska rongyhoz biztos nem léptem volna oda túrkálni, mert eleve nem azért mentem.
márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Add le a családkisegítőben, másra ugyse jó. Max filléreket kapnál érte.
márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!