Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire a baráthívós...

Mennyi idő mire a baráthívós kupont megkapom Vinted-en?

Figyelt kérdés
Meghívtam anyumat meg is hírdettem neki 3 terméket. Eltelt egy olyan 10 perc de még semmi.

márc. 19. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ön 2000 forint értékű Vinted Vásárlási Utalványt kap, amely akkor válik érvényessé, ha az Ön által ajánlott ismerős érvényes, a Felhasználói feltételeinknek megfelelő Vinted-fiókot hoz létre, és sikeresen meghirdet legalább 3 (három) árucikket a fiók létrehozása utáni naptól számított 7 (hét) naptári napon belül.


Még egy Vinted Vásárlási Utalványt kap 4000 forint értékben az Ön által ajánlott ismerős bármely hirdetett árucikkének első sikeres értékesítése után. A sikeres eladás azt jelenti, hogy az Ön által ajánlott ismerős eladott bármilyen hirdetett árucikket, feltéve, hogy az adásvételre az érvényes Vinted-fiók létrehozása utáni naptól számított 30 (harminc) naptári napon belül került sor. Kérjük, vegye figyelembe, hogy az árucikket a Vinted integrált fizetési rendszerén keresztül kell kifizetni"


[link]

márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szerintem az elsőt 7 nap után kapod meg
márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkaptam. Olyan 1,5-2 óra volt.
márc. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!