Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez jó? Vagy inkább hülye vagyok?

Ez jó? Vagy inkább hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy roma család akiket ismerek.. 1 anyuka és 3 lány

. És pénzileg néha néha segítek nekik 20.000 ft-al... Persze nyilván nem kérem vissza.. az anyuka beteg így a lányok nem dolgoznak mivel anyjuk mellett vannak. Most nem arra kell gondolni hogy 12 hónapban 12x küldök pénzt.. egy évbe 2x-3x . Tudom kis segítség, de valami.



márc. 23. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Lehuznak.

Ha neked ez így ők akkor semmi gond!

márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 krwkco ***** válasza:
30%

"Ez jó?"

Ha úgy gondolod, hogy az a pénzmennyiség az ő boldogságukat sokkal jobban növeli (vagy a boldogtalanságukat sokkal csökkenti), mint amennyit Te vesztesz a boldogságból, akkor jól teszed. Ők is emberek, a boldogságuk érték.

márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
30%

Hát ez attól függ mennyi pénzed van, és hogyan reagálnak az adományozásra.


Mert remélem mikor átadod a szóbanforgó összeget, akkor nem az a hála érte, hogy kösz te köcsög. Csak azért mondom mert láttam már romától, hogy az utcán cigit kért, majd miután azt megkapta, íj szavakkal fejezte ki háláját. xD

márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha neked jó érzést okoz ez, akkor jó.

Egyébként nyilván lehúznak. Pl. miért nem dolgozik legalább 2 lány a 3-ból? Nem kell egy beteg ellátására 3 ember.

márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
hülye vagy
márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván nekik jó,rendes vagy hogy segítesz nekik.
márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akarnak dolgozni.. inkább házimunkát végeznek 🥰
márc. 23. 18:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ja a cigányok, akik oda szarnak ahol esznek nyílván rengeteg házimunkát végeznek
márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Kár segíteni azoknak, akik nem akarják jobbá tenni az életüket, csak azért, mert lusták
márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag háztartásban az ember el tudja végezni a házimunkát munka mellett. Nekik meg 3 ember kell egy háztartáshoz, ráadásul teljes "munkaidőben"?

Ez valami troll kérdés?

márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!