Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay rendelésnél automatikusan...

Ebay rendelésnél automatikusan törlődik a rendelés, ha nem adja fel az eladó?

Figyelt kérdés

Mostmár lassan 4 éve kerestem 2 tárgyat a kis gyűjteményem befejezéséhez. A 10 részes sorozat első 2 részét csak az USA-ban adták ki limitált számban. Szerda este feldobta az angol ebay, hogy egy eladónál van pont ez a két darab. Próbálkoztam ajánlattal, de nem reagált az eladó, így úgy döntöttem megveszem őket teljes áron, nem mertem kockáztatni, hogy más megvegye előlem. Angol ismerősömhöz rendeltem.

Azóta se írt az eladó semmit. A rendelés állapota nem változott. Tegnap már ráírtam, de nem reagált semmit. Van pár rossz értékelése, de a többség jó. Még sohasem vettem ilyen drágán ebay-ről, máskor pár fontos dolgok eladói egyből írnak, hogy nagyon köszönik a vásárlást és mindjárt fel is adják.

Ameddig csak lehet várok, hátha előkerül az eladó. De lehet az, hogy olyan sokat vártam, hogy már nem tudom az oldal felé jelezni, hogy nem érkezett meg a termék? Régen egyszer megérkezett egy termék, de az eladó nem jelezte, hogy feladta, ezért váratlanul visszakaptam a pénzt. De emlékeim szerint a máskor ilyen helyzetben, nem történt visszatérítés, úgy vette az ebay, hogy nem jeleztem, akkor biztos megkaptam.

Mindenképp a termékeket szeretném. Az ebayen való üzenetíráson kívül, bárhogy máshol el tudom az eladót érni? Még nem volt ilyen problémám, ezért nem tudom biztosan, esetleg valahol meg lehet nézni az eladó telefonszámát, email címét? Mint mondjuk Galéria Savarián vagy itt ezek titkosak?



márc. 24. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ember, 2 munkanap volt a vásárlásod óta, higgadj le!
márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel próbálom nyugtatni magam, csak van egy rossz érzésem, amiért nem válaszol, nem történik semmi. Több száz vásárlást folytattam már le ott, extrém ritka, hogy legkésőbb másnap nem adják fel vagy írnak legalább valamit. Mivel magánszemélyről van szó, akár most is tudna írni, hogy már úton van, csak nem jelölte meg vagy h majd küldi ekkor meg akkor. De lehet csak nekem fura, hogy egy csomó nagy értékű terméket árul és napokig fel se néz, vagy ha fel is jött, akkor meg nem ír rá/vissza a vásárlójának.
márc. 24. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!