Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjún számomra jó...

Állásinterjún számomra jó vagy rossz, ha megemlítem hogy más helyekre is beadtam a jelentkezésemet?

Figyelt kérdés
Miért jó vagy rossz, ha megemlítem az interjúztatónak?
márc. 26. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hova es milyen poziciora jelentkezel.

Tolem meg szoktak kerdezni, hogy tudjak mennyire kell sietniuk a processzel es kivel kell versenyezniuk az ajanlatot illetoen.

márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kifejezetten jó.
márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy kétségbeesetten keresel munkát, és nem azért jelentkeztél oda mert amúgy érdekelne a pozíció. Nyilván ez alacsonyabb hozzáadott értékű munkakörökben nem releváns (értsd csicska munka), de magasabb pozíciókban ez lehet ok elutasításra.
márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
A kutyát nem érdekli, hogy hova adtad be a jelentkezésed, a munkáltató számára csak az releváns, hogy van-e más interjú folyamatod függőben. Ez jellemzően megkérdezik.
márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én komolyan sem veszem azokat a helyeket ahol azt feltételezik hogy csak az ő szar cégükhöz felvételizik egy ekkora hatalmas szaktekintély mint én vagyok, evidens hogy napi szinten több megkeresés is érkezik a fejvadászoktól, nyilván versenyeztetem a cégeket hogy honnan kapom a legjobb ajánlatot és az alapján döntök hogy ki lesz a szerencsés kiválasztott ahol megkezdem a munkámat.
márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó.
márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anno egy középsulit jelölt meg az apám. Csak később tudtam meg, hogy a nagyapám megmentette az igazgatót '56-ban a csőcselék lincselésétől, szóval, ha nem jött volna össze anélkül, protekcióval akkor is felvettek volna. Egyéb esetben biztos, hogy garmadával jelöljük meg, hová mennék... Szóval jó, ha sok helyen bent vagy. Látják, hogy nem vagy hüle.
márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!