Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért akar mostanában mindenki...

Miért akar mostanában mindenki telefonon szerződést kötni velem, kizárva a lehetőséget, hogy nyugodtan átolvassam, áttanulmányozzam a leírt szerződést és feltegyem aláírás előtt az esetleges kérdéseimet?

Figyelt kérdés

márc. 30. 00:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
MVM? Biztosítást?...
márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem kellene minden kamu oldalon megadni a számod és nem hívogatnak csalók
márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az MVM. Nekem a Gázőr szolgáltatást kínálták, amit én azért kértem, mert évi egyszeri gázkészülék-tisztítás is jár vele. Ez azért jött jól, mert nem sikerült korábbi években gázszerelőt találnom, aki időben kijött volna elvégezni a tisztítást. A Gázőrös szerelők jönnek minden évben nyáron és megcsinálják. Meg ebben a szolgáltatásban van még valami extra műszaki készenlét vagy ilyesmi, arra szerencsére nem volt még szükség.
márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem is hívtak már fel a DIGI-től, biztosítóktól stb.

Persze az ABC-ben éppen vásárolva majd eldöntöm, hogy a megajánlott dolog nekem mennyire frankó. Persze...


Soha nem kötök szerződést telefonon keresztül. Azon keresztül nem látom az apróbetűs részeket. :)

máj. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, az a szerződés, amit így ajánlanak fel szinte biztos, hogy előnytelen a számomra. Egy korrekt ajánlatnál alap, hogy első lépésben elküldik a tervezetet, hogy legyen lehetőségem átolvasni, kérdezni.
máj. 19. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!