Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazonról szeretnék telefont...

Amazonról szeretnék telefont rendelni az Amerikai Egyesült Államokból, kb mennyit vámot kellene fizetnem?

Figyelt kérdés
A telefon jelenlegi ára 550 dollár, az amazon 190 dollár szállítási költséget és behozatali díjat "kalkulál". Ez mennyire megbízható érték? Sosem rendeltem még külföldről telefont és nem tudom hogy mennyi vám/áfa, stb jönne még rá. Akinek van tapasztalata kérem írja meg, köszönöm!

ápr. 6. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztosan jo otlet ez? Kompatibilis lesz a cucc a magyar halozatokkal? Es kulonben is, pont Huawei-t?


A 190 dollar szerintem alul van becsulve, en 70% koruli plusz koltseggel szamolnek (aru erteke + szallitasi dij + kereskedelmi vamtarifa, majd minderre rakodik ra a 27% afa, plusz itt-ott egy kis vamkezelesi meg ilyenolyan koltseg)

ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27 szazalaek
ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert idehaza nincs elég telefonkínálat a boltokban?
ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es ; A kiszemelt telefon nálunk már nem kapható.
ápr. 6. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!