Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki eladóként szokott pénzérmé...

Aki eladóként szokott pénzérméket postázni, miben szokta küldeni?

Figyelt kérdés
Eddig kizárólag régi papírpénzeket vettek tőlem, azokat sima borítékban küldtem. Mindig tettem bele egy plusz papírt, hogy jobban védve legyenek. Az árakat ezzel kapcsolatban már kívülről fújom. Most először kell viszont érmét postáznom, 25 grammos, de nem tudom, hogy ezt is sima borítékban ildomos-e, vagy légpárnás borítékban. Örülnék, ha megosztaná velem a tapasztalatát, aki már postázott ilyet. Előre is köszönöm a válaszokat.

ápr. 7. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen kis genyo zacskócskába ami lezárható tudod igy be lehet pattintani csak nem jut eszembe a neve, na de érméket olyanban
ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hintalow ***** válasza:
Èn zip zacskókènt ismerem 🙂
ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
ápr. 8. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!