Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Vinteden követőke...

Hogyan lehet Vinteden követőket szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, adok el pár dekorációt és eddig csak egy vételem volt. Úgy gondolom, hogy követőkkel több lenne. Hogy lehet szerezni?

ápr. 9. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Max úgy, hogy szólsz a barátaidnak/ismerőseidnek akik fent vannak
ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hacsak pár termeked van akkor felesleges annak akkor van jelentősége ha egyszerre legalább 50 cuccod fennt van és folyamatosan újítasz. Akkor a vevőnek van értelme téged követni. De így nincs.

Attól hogy van pár követő attól nem lesz több vasarlód. Senki se vásárol jobban attól hogy látja hogy követnek, látok ilyeneket akiknek fennt van 5 db ruha és 10en követik. Nevetséges mert biztos a barátait kérte meg. Csak nem értem mi értelme.

máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A követőim tőlem pl még soha nem vásàroltak, szóval nem nagyon látom értelmét ennek a dolognak én sem
máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt suerintem sokan félreértelmezik. Nem a követőktől lesz sok vasárlód, hanem fordítva. A sok jó termékről lesznek hűséges vasarlóid, tehát követőid.
máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Nem valószínű ez sem, amennyire látom nem túl gyakori hogu egy eladótól többször vásárolnak ugyanazok az emberek
máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg végképp semmi értelme. Mondjuk az eredeti célja ez lenne.
máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!