Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a netbankba az ideiglenes jelszóval?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most már kezdek nagyon ideges lenni!!!!Előző kártyámat letiltották, több mint 2 hetet vártam az újra+5 napot a pin kódra, mert az külön jött meg, majd amikor be akartam lépni a magnet bankfiókomba sikertelen bejelentkezést írt ki.Ma bementem személyesen a közeli bankba, ahol kaptam egy ideiglenes jelszót, majd amikor hazaértem és be akartam vele jeletnezni, nem fogadta el.A felhasználónév biztosan jó, az fel lett írva az egyik papírra, amikor az elején megnyitottam a számlámat.Nagyon idegeít, hogy nem férek hozzá a pénzemhez, mert egy rakás f*S az egész netbank.Tippek???
ápr. 9. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Feltortek a szamlad. Valoszinuleg rossz helyen irtad be a jelszavad
ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy rossz helyen?
ápr. 9. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Tippelek Mbh bank.

Csak mert ott hasonlóan jártam.

Jelszót kell váltani ha belépsz és ne a tebrégi jelszavad add meg hanem az ideiglenest és az helyett kell új.

ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hogyan tudok jelszót váltani?
ápr. 9. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ma bementem személyesen a közeli bankba, ahol kaptam egy ideiglenes jelszót, majd amikor hazaértem és be akartam vele jeletnezni, nem fogadta el."

Engem az OTP ügyintézője arra kért, hogy ott helyben próbáljam ki. A magnetos miért nem?

ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés.Segített az automatánál aktiválni a kártyát, és amikor írtam be a pin kódot még el is fordult.Viszont a netbankos jelszómat senki se tudhatta.Mindig egyedül voltam, amikor beírtam szóval nem is értem miért nem enged belépni
ápr. 9. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ide írkálsz, amikor az ügyfélszolgálatot kellene felhívnod telefonon?
ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amit meg azért nem tudok, mert elfelejtettem a T pin kódot...
ápr. 10. 08:02
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg a hiba benned van, ha jól értjük...
ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már meglett és nem bennem volt a hiba
ápr. 11. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!