Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a cég megszűnt és nem...

Ha a cég megszűnt és nem teljesíti a garanciát, a fogyasztóvédelem azzal fog tudni kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Egy hónap híján egy éve vettem online egy tabletet tanuláshoz, de mostanra az akksija egy délelőttöt sem bír ki (pedig csak jegyzetelek rajta és semmi extra alkalmazás nincs fent) és pixelhibás is lett. Szerettem volna élni a garanciával, de a cég weboldala megszűnt, se email cím, se telefonszám nincs fent hozzá. A cégjegyzékben szerepel, de ott is csak egy random gödöllői cím van hozzá. A márkaszerviz azt mondta, hogy ők nem tudják vállalni, mert az a papír, amit küldött a cég nekem a tablettel, az nem elég hozzá, de még ráadásul hiányosan is van kitöltve. A cég azt ígérte nekem, hogy háztól házig hozzák viszik a terméket és a saját szervizükben javítják szükség esetén, ezt viszont most egyértelműen nem fogják megtenni. Még van egy hónap a garanciából. Írtam a fogyasztóvédelemnek, de aggódok, hogy későn fognak válaszolni és nem fognak segíteni. Ők valahogy meg tudják oldani nekem a dolgot? Elég drága volt azért ahhoz, hogy csak úgy vegyek egy újat a kis diákfizumból.

ápr. 12. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Nagyjából két dologra nem vonatkozik a garancia, az egyik a pixelhiba, a másik az akkumulátor. Szóval teljesen mindegy az esetedben hogy a cég létezik-e vagy sem, a hibák amiket itt felsorakoztattál, egyike sem garanciális.
ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Hát megszűnt cég nyílván nem fog neked semmilyen garanciális ügyet intézni.
ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!