Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem találja az ajánlott...

Miért nem találja az ajánlott levelet a rendszer?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt lett feladva 2 fontos ajánlott levél, az egyik dijhiteles volt, annak utána sem tudok keresni, mert a kedves postás hölgy a feladojegyzek azt részét adta vissza a férjemnek, amin nincs rajta a ragszam.

A másik levelet pedig hiába nézem a nyomkovetesben, azt sem mutatja, hogy fel lett véve.

Én is postán dolgozom (jelenleg itthon egy újszülöttel), és eléggé dühít a helyzet. Sokszor az ablaknál ülők azt sem tudják hogy kell dijhiteles levelet felvenni, ez most úgy látszik sikerült, csak épp rossz papírt kaptunk, ami nyilván előfordul, de akkor sem értem miért nincs nyoma a másik levélnek.



ápr. 12. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha postán dolgozol, akkor nem tudsz felhívni valakit ezzel kapcsolatban?
ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Postan dolgozol es tolunk kivulalloktol kerdezed?? 😆 Nekem eszembe nem jutott volna az aram szamla adminisztraciot itt kerdezni, amikor az EON-nal dolgoztam...
ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A posta.hu oldalát nem én uzemeltetem. A kolleganoimet sem akartam azzal zargatni, hogy nézzenek utána egy levelemnek, amit a nyomkovetesben ugyanúgy látni kéne.

Azért mert postán dolgozom nem fogom tudni miért nem működik a nyomkovetes, akármilyen hihetetlen.

ápr. 12. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem itt sem fogsz találni senkit, aki meg fogja tudni mondani, hogy miért nem működik a nyomkövetés. Akármilyen hihetetlen.
ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Én 2 napja kaptam levelet a belügytől hogy hivatalos levelem "...címre történő kézbesítés érdekében postára adásra került."

RL azonosítós tehát nyomkövetős,mégsem látja a rendszer.

ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is tegnap kaptam értesítést Rl számmal, de nincs a rendszerben.

Valami gond lehet..

ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkaptam a hivatalos levelemet,a nyomkövetésben csak a mai műveletek látszódnak-hogy reggel 7.15-kor megkapta a postás és hogy 11.00 -kor kézbesítette.
ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!