Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szolgáltatónál 2 hónapja...

Szolgáltatónál 2 hónapja kötött szerződést részletfizetéses nagy értékű mobillal mennyiért törlik?

Figyelt kérdés

Butaság volt tudom, de megváltozott az élethelyzetem nagyban, nincs segítségem és jó pár évig fekvőbeteg leszek nem fogok tudni dolgozni, lakni se lesz hol ezidő alatt.

Felvettem egy nagy összegű mobilt részletre előfizuval. Ha az egészet vissza csinálnám mennyit kellene fizetnem? A mobil sértetlen , tokban stb volt , de attól még nem új tehát biztos nem lehetne csak úgy visszavetetni és visszacsinálni az egészet. Azok véleménye érdekelne akik voltak hasonlóan vagy ott dolgoznak és tudják. Köszönöm.



ápr. 15. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ki kell fizetned az osszes fennmarado havidijat egyosszegben.
ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A szerződésed tartalmazza az esetleges kötbér összegét, külön részletezve egy éven belüli és egy éven túli szerződésbontás esetén.
ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!