Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán 4 terméket vásároltam Ebayen keresztül. Korábban volt már ebay fiókom, de ezer éve nem léptem be, így se email címre, se jelszóra nem emlékeztem, így újat csináltam. A vásárlás megtörténte után zárolták mindkét számlámat. A pénzt levonták. Felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, azt mondták a rendeléseket törlik, de a pénzvisszatérítési garancia nem érvényes rám mert kizártak, vegyem fel a kapcsolatot a bankommal, mert ők a fizetési szolgáltatók. A termékeket azóta ismét árulják. Ismerős által felvettem a kapcsolatot az egyik eladóval, ő azt mondta az ebay írt neki hogy törölték a rendelést, és a pénzt visszatérítik. Mit tegyek?
ápr. 15. 15:24
 1/1 A kérdező kommentje:

A pénz visszatérítési garancia gondolom azt takarja ha nem kapok meg egy terméket vagy nem vagyok vele elégedett és ugye vissza kérném a pénzt akkor nem érvényes ez rám.

De mivel ők törölték maguktól és elvileg refundolták, akkor vissza fogom kapni remélem.

ápr. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!