Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi eu-s országban...

Külföldi eu-s országban házasodni készülök. Aki járt hasonló helyzetben, milyen papírokat kértek?

Figyelt kérdés
Személyin kívül születési anyakönyvi kivonatot, és egy ún. házassági alkalmassági papírt vittem be, de az utóbbiba belekötöttek. Nem nagyon találom milyen papír lehet ez....

ápr. 15. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy olyan papírról van szó, ami azt igazolja, hogy házasodhatok. Amit én vittem be, azon az volt hogy egyedülálló vagyok a nyilvántartás alapján, de ezt nem fogadták el - és nem találok semmi hasonló nevűt. Remélem valaki tud segíteni :D
ápr. 15. 17:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Le volt fordítva?

Nem volt túl régi a fordítás?

ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Angolul kaptam meg:

This is to certify that the marital status of __ is Single according to the data of the Hungarian Population Registry and there are no impediments to the contraction of marriage.

Az a gyanúm, hogy nem beszél túl jól angolul az ügyintéző, mert amit kifogásol az benne van.

ápr. 15. 18:52
 4/5 A kérdező kommentje:
(és ma, szóval friss)
ápr. 15. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Az benne van, hogy házasodhatsz, nem vagy házas így már lehet hogy tényleg csak az ügyintéző nem értette.
ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!