Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit szóltok, hogy fizetős...

Mit szóltok, hogy fizetős lett a westend wc használat?

Figyelt kérdés
Nem lennének kötelesek ingyenesen biztosítani, főleg fogyasztás/vásárlás mellett? Elég pitiáner húzás tűnik, ami inkább forgalom csökkenéshez vezethet…

ápr. 16. 21:10
A kérdező szavazást indított:
Pitiáner húzás, várható forgalom csökkenéssel.
Kényelmesebb, hogy fizetős lett.
Egyéb, kifejtem.
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Árkád már 6 éve fizetos
ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%
200 ft-ért is úgyanúgy szét xarják és továbbra sincs wc papír, szappan és tisztaság. Ha mindenképp ebből akar bevételt a pláza, talán jobb lenne az üzlethelységek bérleti árába (+ 5-10E ft/hó) beletenni. Főleg furcsa azoktól külön wc díjat kérni, akik vásárolnak vagy fogyasztanak.
ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Én sosem bánom a fizetős meg drága helyeket, mert távoltartja az aljanépet.

Egy korsó sört is szívesebben iszok meg egy budai bár teraszán, mint egy 8. kerületi késdobáló pincében, pedig sokszorosába kerül egy korsó.

ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt tényleg szomorú, hogy egy alapvető szükségletért fizetni kell, másrészt ezt azoknak lehet köszönni akik okádék módon hagyják ott a mosdót. A takarítónak kb ott kéne töltenie minden percét, hogy kezelhető legyen a helyzet.
ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
31%
Szarok bele
ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Egy fokkal tisztábbak lettek így a mosdók és kevesebb a fura alak.
ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerencsére nem járok oda, de az árkádba igen - jó, túlzás hogy járok, évi 1 alkalom, de olyankor egész nap ott vagyunk kb, ha a gyerekekkel megyünk a wc kész vagyon, engem kifejezetten feszélyez a wc-s néni, plusz rossz, hogy nem akkor megyek amikor akarok, hanem amikor muszáj
ápr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Számomra döbbenet a nyilvános vécék hiánya. Most jöttem haza egy távol keleti országból, ahol húsz méterenként van ingyenes nyilvános vécé, és mind teljesen kultúr, használható, pedig tömve van turistákkal... Itt a fizetős vécék is általában okadekok. Lehet valamit rosszul csinálunk.
ápr. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Sose érttetem az ilyen kicsinyes hozzá állást nem hogy örülnének hogy nyitva lehetnek.
ápr. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
8, az elte jogi karán múltkor másik emeletre kellett mennem, mert írni ötből kettő sz.ros volt, három meg poénból teledobálva papírral, csurom víz (vagy nem víz) minden. És ez a női.
ápr. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!