Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik itthoni élelmiszerbolt...

Melyik itthoni élelmiszerbolt a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Melyikbe jártok, és miért?

ápr. 17. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Spar
Aldi
Lidl
Teco
Penny
Auchan
CBA
Egyéb
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb holmit az Auchanban és a Lidl-ben veszem meg, pár termékért (meg ha az esik útba) a Sparba járok.
ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Spar van közel, nincs bajom vele.
ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Átpártoltam a Lidl-től a Pennyhez a hülye applikációjuk miatt.
ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A közelsége miatt az Aldiba szoktam járni. Megvagyok vele elégedve. Egyébként mindegyikben voltam már. A Lidl, amit mindenki annyira szeret, nekem nem jön be, és mikor ott voltam semmit nem találtam amit venni akartam. Meg annyira nem "olcsó" mint amilyenre számítottam. Meg az is zavaró tényező volt nálam, hogy az árak az termék fölé van kiírva, és nem alá, ahogy másutt. Régen az auchant szerettem még, de már egyedül lakom, és túl nagy az áruház, nem veszek sok mindent, és messze is van.
ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából attól függ, hogy mikor, és milyen céllal megyek be.


Vannak a nagyobb bevásárlások (kb. havonta), akkor az éppen aktuális akciós újságokat átnézem, mindenhonnan felírogatom a dolgokat, és megyek a körutamra mindegyikbe.

A leggyakrabban ez egy Lidl-Aldi-Penny-Spar körutat jelent.


Ha nagyon embertelen időben jön rám, hogy ki kéne menni levegőzni, mondjuk éjjel 2-kor, akkor van hogy elugrok a Tesco Extra-ba, de van hogy csak a Roni-ba/Manna-ba.


A napi/azonnali dolgokat pedig a legközelebbiben (ennél sajnos a távolság/idő számít), egy CBA Prímában intézem.


Tehát Auchan az ahová nagyon-nagyon ritkán járok, a többit vegyesen látogatom.

ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!