Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt olyan dolog amiért sok...

Volt olyan dolog amiért sok pénzt kiadtatok és később megbántátok? Ha igen, mi volt az és mennyibe került?

Figyelt kérdés

ápr. 20. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Igen volt. Keresztanyam ferjhez ment 5 eve. Lagzi elott kedves volt, megigerte,h latogat minket gyakrabban, elhiv majd magahoz stb, csinalunk kozos programolat... Lagzi utan mar nem kellettunk neki, mellozott minnket az ajandekot meg se koszonte...

A lagziba adtunk 90ezer ft-ot plusz menyecske tanc, sutemenyek kb 50ezer ft...

140 ezr ft-t a mai napig banom...

Nagyon banom :(

A mai napig nagyon elfoglalt...

ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
TB járulékok
ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Van egy méregdrága, felsőkategóriás BMW motorom, amit újonnan vettem, dugig extrákkal. Egy másodpercig sem bánom soha.
ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3

Ennek örülök de nem ez volt a kérdés

ápr. 20. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy hasznalt autot vettem ismerostol. Nagy hiba volt, csomo baja stb, mar elso honapban 500 eurot koltottem ra, 3000 euro kornyeki osszegbe kerult az auto vasarlaskor. Azota minden autot a becsuletsneppertol vettem, 2-3 evig birtak vetel utan addig semmi bajuk nem volt. Most egy 15 eves jazzel jarok amit szinten tole vettem, 3 eve van nalam, a szerelom azt mondta hogy boven latott mar 10 eves es sokkal rosszabb allapotut...
ápr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
#3 És mellé egy komoly diszlexiád is van.
ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3

Ja és nem csak diszlexiás vagy, hanem egy hihetetlenül primitív bunkó is.

ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Amit emberekre költöttem
ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!