Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van formanyomtatvany Nemet...

Van formanyomtatvany Nemet auto foglalasra?

Figyelt kérdés
Szeretnek foglalot tenni egy autoert, hogy ne adjak el amig odaeernek. Nyilvan repulo meg egyeb koltsegek lennenek, ezeket nem szeretnem feleselgesen megvenni. Ezert szeretnek foglalot tenni egy kocsira. Ennek mi a hivatalos menete?

ápr. 21. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
átutalod a pénzt foglaló címen es egyeztetsz az eladóval
ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külön nincs ilyen nyomtatvány, amivel pl. egy Opelt vagy VW-t tudnál foglalózni. Akármilyen gyártmány, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá, függetlenül attól, hogy német, olasz, francia stb.
ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az eladóval kell ezt megbeszélned.

Amikor én beszéltem olyanokkal, akik ezzel foglalkoznak, azt mondták, hogy felesleges a foglaló és annyira rossz híre van a keleti vevőknek, hogy nem is foglalóznak.

Max arra hajlandók, hogy ha még nem kelt el, akkor másnapig fenntartják esetleg.

ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"akkor másnapig fenntartják esetleg"


foglaló ellenében. de nem gondolod azt, hogyha beugrik egy vevö, aki azonnal vinné, hogy majd azért nem adja el, mert megigérte, hogy holnapig jegeli egy bizonytalanra:D pláne egy nagyobb értékű autónál.

ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Nem sikerült értelmezni, nem baj, olvasd el újra.
ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mármint Németországba mennék kocsiért, nem úgy gondoltam hogy német gyármányú autó :D

De akkor ezekszerint nincs, csak egy előre egyeztetésre lehet alapozni igaz?

ápr. 21. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs külön nyomtatvány erre.

Többször mentem már autóért.

Előleget elküldöm és nem adja el.

Kb ennyi fő a bizalom

ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!