Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A postánál van még készpénz...

A postánál van még készpénz átutalási megbízás? Ha igen, revolutos számlára is tudnak utalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Nem MO-n dolgozom, de itt élek. Revolutos a számlám, nincs magyar. Beszeretnék juttatni a revos számlámra némi készpénzt (pár százezer). A postánál ez még működik hogy bemegyek, befizetem, megadom a számla számot, esetleg közleményt aztán viszlát át utalják? Ha igen kb milyen költségek mellett?


Tudom, pénz, kérjek meg inkább ismerőst. De sajnos a személyiségem olyan hogy ha pénzbe is kerül, ha meg tudom oldani magam, nem kérek meg senkit semmire


ápr. 22. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Krva draga lenne. Meg a belfoldi bankba is krva draga. De ez egy litvan bank, arra meg dragabb lenne. De amugy szerintem nem is lehet.
ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ismerjük ezeket a kérdéseket. A szerencsejáték-függés kemény dolog.
ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
odaadod egy havernak a kp-t és ő utal neked ugyanannyit. Közleménybe meg beleírja, hogy kösz a bringát.
ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2


Szerencsére nem erről van szó :) . Épp felszámolom a magyar életem , kiárusítom ami nem kell és macera lenne kicipelni Norvégiába

ápr. 22. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!