Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van 60 dollárom Sociale...

Ha van 60 dollárom Sociale nevű bicoinos appon, akkor abból hogy tudok igazi pénzt csinálni?

Figyelt kérdés

#sociale
ápr. 22. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Sehogy
Tudsz, leírom hogy. Segítek
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A dollár "igazi pénz".
ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen de bitcoinos az egész app én meg azt sem tudom mihez kezdjek.
ápr. 22. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell semmihez kezdened, az app kamu, a jézuska nem hozott neked se bitcoint, se dollárt. Ha az lenne odaírva, hogy 600 vagy 6 millió dollár, azt is elhinnéd?
ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, beavatnál bennünket, hogy mit tud ez az app? Hogyan működik? Hogyan lehet vele pénzt csinálni? Neked hogyan sikerül szert tenned erre a 60 dollárra?
ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan mint a reklam hogy nyertel 1 millio dollart kattints ide
ápr. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örökölni szoktam egy nigériai herceg után.
ápr. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
webcamoztam és onnan tudtam kiutalni a pénzt erre a sociale nevű hulladékra. már visszutaltam az oldalra mert használhatatlan, hulladék. azért köszönöm a válaszokat.
ápr. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!