Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha holnap kapnál 100 millió...

Ha holnap kapnál 100 millió forintot, elég lenne életed végéig?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen kérdezem, hogy visszavonulnál-e, de be tudnád-e osztani.
ápr. 24. 22:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%
Nekem elég lenne, ha évi 2,5 millát is használok csak fel (havi 208k körül, kis lakásban vagy házban), akkor is elég 40 évig...előbb dobnám fel a pacskert öreg kor miatt valszeg. Az infláció nincs beleszámolva persze, az bármikor ronthat nagyot rajta.
ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
36%
100 milliónak a hozamából is kényelmesen el lehet éldegélni, akkor is ha nem vagy túl jó befektető és mondjuk éves szinten csupán egy 10% hozamot sikerül elérned.
ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
4%
100 mFt nem sok pénz. Mármint ha életem végéig kellene belőle élni, akkor nem lenne elég vagy nem élnék sokáig.
ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha befektetem, akkor a hozambol lehet. De hogy ha élek még 40 évet ez édes kevés.
ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy honnan és miből származik. Mert hogy erre nem tértél ki.
ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
Attól is függ, meddig élek, ugye.:))
ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Van még hátra mondjuk 50 évem.


Ha infláció felett csak 5%ot hozna befektetve, vagy hasonló lenne egyébként ingatlanként kiadva (pl. 3 pesti garzon), abból el lehet éldegélni. Aztán ha több pénz kell, el lehet kezdeni felélni is.

Szerintem ha valaki tudja hogy kezeljen pénzt, az ebből minimál szinten élete végéig elvan. Minden extráért hozzá kell tenni azért.

ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
Ja, nem vagyok már mai csirke. De ha műtét vagy bármilyen orvosi ellátás kellene, akkor semmire sem lenne elég.
ápr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
Eleg, egybol betennem btcbe, aztan par ev es milliardos lennek
ápr. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Hát, azért remélem, hogy élek még úgy 50 évet, ha a 100 millát elosztom 50-nel majd 12-vel, akkor havi 166 ezer Ft jön ki, ami rohadt karcsú ahhoz, hogy ez önmagában bármiféle megélhetést biztosítson, még befektetve, kamattal, hozammal sem, max kiegészítésnek lenne jó munka mellett.
ápr. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!