Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a virtuális visa kártya és...

Mi a virtuális visa kártya és hogyan működik? Kell hozzá meglévő "normál" bankkártya vagy bankszámla? Hol lehet vele fizetni, bárhol a neten?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 05:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%

[link]


Na itt van amire kívàncsi vagy. Elvileg egy virtual visa giftvardot kaptàl egyenleghel. Ehhez kéne lennie egy bankkàrtyaszàmnak, lejàrati dàtumnak és cvc kódnak, amikkel tudsz fizetni termékért vagy szolgàltatásért olyan netes felületeken, ahol elfogadott a kàrtyàs fizetés.

ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem.
ápr. 28. 11:23
 13/18 A kérdező kommentje:

11-es! Akkor nem kell, hogy legyen alapból bankszámlám és bankkártyám?


A másikat sem értem, ha PayPalra kérem.


Segíts, annyira hlye vagyok.

ápr. 28. 11:25
 14/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha visa virtual giftcardon kéred ki a pénzt, akkor nem kell.
ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha van egy virtuális kártyád, akkor számla is van hozzá. A kártya nem lóg a levegőben.
ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14!

Remélem. És azzal bárhol lehet fizetni?

ápr. 28. 15:13
 17/18 anonim ***** válasza:
18%

Előzö


A Tremendous cég biztosítja hozzà a hàtteret. Ez egy ilyen prepaid visa ajándékkàrtya. Csak nem fizikai, hanem digitàlis.

ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
ápr. 28. 18:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!