Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkahelyi rágalmazás?

Munkahelyi rágalmazás?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt kaptam egy levelet a cégem vezetőjétől beletette a közvetlen vezetőm és a HR vezetőt is, mely szerint én egy másik egységünk vezetőjénél jártam, aki nekem nem felettesem hivatalosan és nem hozzá tartozunk és béremelést és plusz juttatásokat kértem tőle.

Ez egyszerűen nem igaz, ilyen nem történt.

Felhívtam azt az illetőt akire mondják, hogy nála jártam, ő is felháborodott, hogy ilyen nem történt ugyebár, ez valami pletyka

csak.


Ti ilyen esetben mit lépnétek? Egy egyszerű pletyka vagy kitaláció alapján "megvádolnak"?


máj. 11. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Válaszoltam volna a levélre, minden címzettet beletéve, hogy ez nem igaz. Az ügy azonnali kivizsgálását követelem, a pletyka terjesztőjét meg megfelelően szankcionálják.
máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt tettem eddig, nem jött válasz még.
máj. 11. 13:46
 3/4 Fsms ***** válasza:
100%
Keress másik állást ez óvoda szint.
máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmehetnél a rendőrségre is tanácsot kérni.
máj. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!