Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoktatok irni a vevonek...

Szoktatok irni a vevonek Vinteden?

Figyelt kérdés
Uj vagyok meg vinteden es tegnap megvettek tolem egy nadragot, viszont en meg nem vasaroltam semmit senkitol es nem tudom ilyenkor mi a szitu. Mar feladtam foxposton, de szokas irni valamit a vevonek mint peldaul hogy feladtam a csomagjat vagy hasonlo? elore koszi a valaszokat

máj. 13. 20:11
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem muszáj igazából, mindenről küld automatikus értesítést. Ugyanakkor kedves gesztus, kicsit emberközelibb.
máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod.

Nem nagyon szoktak írni ahogy én tapasztaltam

máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ma pont írtam az egyik vásárlómnak hogy feladtam a csomagot, de csak azért mert a vinted valamiért nem jelezte.
máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha DNS mintával kérte a ruhaneműt, akkor szoktam küldeni pár lábfétis képet grátiszban.
máj. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
Én nem szoktam mert feleslegesnek tartom. Nem vagyunk barátnők. A rendszer mindig automatikus üzeneteket küld a feladáskor is meg máskor is. Ha ykérdez valamit válaszolok udvariasan, de ennyi. Eddig csak 5 csillagos ertekelésem van tehát nem volt gond.
máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szoktam, ha csak több nap múlva tudom feladni.
máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!