Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elkezdtem labkepeket arulni...

Elkezdtem labkepeket arulni Az eddigi emberek paypalon fizettek ki csak most sajnos kozbe jott egy olyan hogy visszaigenyeltek a penzt paypalon Hogyan kuszobolheto ez ki?

Figyelt kérdés
Sajnos a mult es ehavi keresetem nem eleg a kiadasokra mert nem tudtam annyit dolgozni amennyit kellett igy erre a par honapra igy oldom meg viszont sajnos ez jott velem szembe. Amerikaban a cash app alkalmazast hasznaljak de ha jol tudom itt nincs olyan mit tegyek?
máj. 20. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoz többet!
máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasznalj olyat ahol nem lehet visszakerni a penzt. Revo, skrill,neteller barmi hasonlo fintech ceg.
máj. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérd a pénzt átutalással paypal helyett és kiküszöbölted.
máj. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De nem magyaroknak ertekesitek eppen ezert nem tudok atutalast hasznalni.

Elso, sokat szoktam dolgozni, leirtam hogy bizonyos okok miatt ezekben a honapokban nem tudok. De te meg tanulj tobbet, pl. a helyesirast meg gyakorolhatnad🥲

máj. 21. 07:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Mármint akiknek eladtad, azok igényelték vissza?
máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BeefEater ***** válasza:

Feltételezem, hogy nem barátként küldte a pénzt, hanem azt jelölte be, hogy áruért/szolgáltatásért fizet.

Ha így reklamál a PP-nál, akkor neked lesz lehetőséged válaszolni, és ha tudod bizonyítani, hogy úgy teljesítetted a szolgáltatást ahogy megállapodtatok előtte (mondjuk elküldted a képet), akkor a PP neked fog igazat adni. Mondjuk azt nem tudom, hogy szexuális szolgáltatásokért lehet a ott fizetni a saját felhasználási feltételeik alapján.


Miért nem onlyfanst vagy valami direkt erre kitalált platformot használsz inkább?

máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az onlyfanset nagyon nehez hirdetni, vallalkozas kell hozza, szoval igenyelni kell uj adoszamot

Es az onlyfans nagyon sokat vesz le a megkeresett pemzbol ha jol tudom a 20%at es en amugysem szazezreket szerzek ezzel hanem par tiz ezret max

máj. 21. 16:13
 8/11 BeefEater ***** válasza:

Ha Paypalen fizetnek akkor is pont ugyan úgy kell adóznod utána, úgyhogy ezt nem igazán látom jó érvnek.

Gondolom az OF 20% -ában az is benne van, hogy ők foglalkoznak vele, ha valami probléma van a fizetés körül, így meg neked kell.


Most megnéztem a kedvedért, ha a lábképeket szexuális célzattal árulod (és nem cipőmodell vagy például), akkor megszeged az eBay szerződéses feltételeit: [link] . Ezzel gyakorlatilag lehetetlenné válik, hogy megakadályozd, hogy a vásárlód visszakérje a pénzt és előbb-utóbb ki fognak tiltani a platformról.


A jelenlegi helyzetben szerintem annyi reális opciód van, hogy elfogadod, hogy ezt a pénzt elbuktad. Hogy a jövőben ne forduljon ilyen elő használj olyan fizetési szolgáltatót, ahol a te szolgáltatásod/terméked nem tiltott és ne felejts el adót fizetni.

máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

@4


Elég érdekes, hogy a helyesírásról papolsz, miközben több helyesírási hiba van az írásaidban, mint szó....


Értem, hogy büdös a munka, de ha már aberrált férfiakat szolgálsz ki, akkor legalább a könnyen szerzett pénz utáni adófizetés ne legyen büdös!

máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, korulbelul 3 honapot hogyan kene leadoznom amibol maximum 100.000 forintot ha zsebre tudok tenni? Elhiszed ha nem lenne muszaj nem kene plusz penz? Egeszsegugyi problemak miatt/ vizsgalatok miatt nem tudok annyit dolgozni amennyit kell. Egyebkent 20 eves vagyok most fejeztem be az iskolat. De igyis eleg sok kiadasom van es nem olyan a csaladi hatterem mint eddig volt.
máj. 21. 19:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!