Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen vontatottan...

Másnak is ilyen vontatottan megy a kommunikáció a Vinteden?

Figyelt kérdés
Én egyik példám: Szeretnék vásárolni több darab különböző méretű üvegvázát. Találtam is, azzal nincs baj. Kérdezem az eladóktól mekkora, milyen magas a váza, mert sokan nem írják ki. 5-8 nap mire nagy nehezen válaszol. Valamit kérdezek még, megint ugyanennyi idő mire visszaír. Nem lenne egyszerűbb, ha mindjárt odaírná a hirdetéshez, hogy mekkora a váza?! Vannak akiknek nem esik nehezére, de még mindig sokan vannak akik nem adnak meg alap infót az eladó termékről, és egy hét mire válaszol, ha válaszol egyáltalán. Nem értem, nem eladni szeretne minél gyorsabban?
máj. 22. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha annyi forintom lenne ahányszor megkérdezték azt, ami egyértelműen le volt írva a hirdetésben, gazdag lennék.
máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eladó függő, futottam már én is hasonló helyzetbe, hogy napokkal később válaszolnak, meg ha 2 kérdés is van az egyiket kb. ignorálják. De szerencsére nem ezt mondanám általánosnak, többség még aznap vagy másnap válaszolni szokott. Ha nagyon tetszik egy termék és tényleg jó árban is van akkor azért próbálkozok, de többnyire elengedem, ha valaki nem ír vissza max. 3 napon belül.
máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Korrekt válasz, köszönöm szépen!
máj. 22. 14:13
 4/4 A kérdező kommentje:
"a k...a anyád te g.ci"- Tordai Bettina privát üzenete nekem.:D
máj. 22. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!