Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a skype-os állásinterjú?

Milyen a skype-os állásinterjú?

Figyelt kérdés

pénteken interjúm lesz,és sose volt még ilyen,h skypon kell valakivvel beszélgetnem.aki csinált már ilyet,hallott már róla .....ha ellátna pár jó tanáccsal,vagy hogy mire figyeljek oda,azért hálás lennék

előre is kösz

23 f


2010. nov. 3. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Komolytalan...miért nem az irodájába hív??
2010. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Gyanús... Én ragaszkodnék a személyes találkozáshoz.
2010. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ugyanolyan, mint a normál, öltözz fel rendesen, rakj rendet azon a részen, amit lát a kamera.

Bár én sem hallottam ilyenről, de végül is, különösen ha távmunkáról van szó, elképzelhető, hogy van ilyen.

2010. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%
en meg ilyenrol nem hallottam,miert skypon?Talan kulfoldon van?Meg az is eszembe jutott hogy esetleg meg akarnak szivatni es mondjuk feltesznek a netre?
2010. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pesten élek, és a munkáltató miskolcon van.

honnan tudom,h komoly a dolog,és nem a netre akar felrakni?

ma délután írt emailt,h szakmai gyakorlatról,diplomáról,főbb tárgyakról írjak magyarul,angolul,és nem írtam vissza,mert nem akarok miskolcra menni:),és már este felhívott,h írjak

2010. nov. 4. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül netre felrakás, de csalás lehet benne, pl. hogy nem fizetnek ki, hogy fogjátok aláírni a munkaszerződést például?

Lehet tudni, mi a cég neve? Esetleg nézd meg őket a feketelista.hu oldalon, ott problémás cégek vannak listázva, ha van valami sara, ott fent van. Esetleg keress rá a nevére google-n keresztül, ha kiad valami problémás információt, hogy más már belebukott, az is rossz ómen.

2010. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Figyi, ha a cégről nem találsz semmi kompromittálót, akkor szerintem nyugodtan menj bele. Ha normálisan viselkedsz az interjún, normális válaszokat adsz, akkor akkor se raknak fel a netre, ha eredetileg azt tervezték, egyszerűen mert nincs értelme.

Őszintén szólva nem értem, miért vagytok ilyen bizalmatlanok. Szerintem sokkal normálisabb ez a dolog, mint elrángatni a kérdezőt Miskolcra, aztán meg azt mondani, hogy bocsi, mást vettünk fel. Egy teljes napot és útiköltséget buknál, így meg max. az interjúra fordított időt. Az, hogy nezen beszéltek, még nem jelenti azt, hogy nem követi személyes találkozás, de lehet, hogy majd csak akkor, ha felvettek.

Milyen cég ez? Nekem nagyon tetszik ez a hozzáállás, elvégre ha itt van egy ilyen jó lehetőség, amivel egy csomó időt és pénzt megspórolhatunk, miért ne használjuk? :)

2010. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!