Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ausztriában szeretnék munkát...

Ausztriában szeretnék munkát vállalni, mennyi időbe kerül még a munkaadó elintézi a bejelentéshez szükséges papírokat? Munkavállalási engedély stb.

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Spec.a munkavállalásit NEKED kell elintézned.
2010. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én munkáltatóként Ausztriában is jelen vagyok. Az ehhez szükséges papírokat, ahogy itthon is neked kell elintézni, de volt már olyan dolgozóm akivel elindultam és elindítottuk ennek a menetét egy délelőtt alatt..
2010. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg ott tartunk,h a szem.igazolvány,lakcímkártya és az útlevél fénymásolatát elküldtem faxon.Jobban az érdekelne,hogy mennyi idő még megjön a munkavállalási engedély?
2010. nov. 12. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szeptember közepén juttattam el a papírjaim a munkaadóhoz, és november közepére érkezett meg a munkavállalásim... A páromé viszont még mindig nem nincs meg, pedig együtt adtuk be... Tehát nekem két hónap volt. De biztosan számít, hogy milyen munkáról van szó... Nekem ez szezonmunka, és két hét múlva kezdődik, tehát nem volt sürgős...

Hallottam már olyat is, hogy 1-2 hét alatt megvolt... szerintem tartomány-függő is a dolog...

2010. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!