Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy munkára szeretnék jelentke...

Egy munkára szeretnék jelentkezni. Kérnek erkölcsi bizonyítványt. Az eredetit küldjem vagy csak fénymásolatot? Ha elküldöm az eredetit, és nem vesznek fel, visszakapom? Hiszen közben még találhatok olyan munkát amihez szintén kell.

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos vissza lehet kérni.

Viszont biztos neked kell kérned (és ráadásul előre)? Az én munkáltatóm is kért erkölcsit, viszont azt ő intézte teljesen, nekem csak a papírt kellett kitöltenem, aztán ők postázták és fizették is. Bár nem tudom, hogy ez kötelező, vagy csak "juttatás".

2009. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az fontos, hogy mikor kérik az erkölcsit, akkor mikor már majdnem tuti hogy felvettek, vagy rögtön a jelentkezés beküldésénél, mert ha csak később akkor elég később is megigényelni, mert az kb. 1-2 hét mire megjön.

Ha már megvan akkor is csak a fénymásolatot küld el, ha felvesznek majd megmutatod az eredetit is, de addig fölösleges, ha máshová is kell, akkor legalább meglesz.

2009. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másolatot, egyértelmű.
2010. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!