Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van-e olyan megbízható ember,...

Van-e olyan megbízható ember, aki hosszú lejáratra, majdnem kamat mentesen kölcsön adna 20 millió forintot?

Figyelt kérdés
Kérem válaszoljon mindenki, aki tud ilyet, minél gyorsabban.
2009. jan. 12. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a világon nincs , azt kell mondjam ne reménykedj, ez teljesen irreális.

Még családtag sem ad hosszú lejáratra ennyit kamatmentesen.

20 millió egy éves kamata legalább 2 millió ft, ha bankba teszi a tulajdonosa.

Hogy gondolod, hogy valaki ezt neked ajándékozza??

2009. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "humor" rovatba kellett volna kiírnod... :-)
2009. jan. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Talan gyurcsany adna neked, o eleg megbizhato, vagy?
2009. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még ha reális kamatra kérnéd a pénzt, akkor sem a kölcsönadónak kellene a megbízhatóságát igazolni, hanem inkább neked...

Húsz milliót kamatmentesen sehol nem fogsz kapni. Ha pedig ismeretlen magánszemélytől kérsz kölcsön, akkor ne várd, hogy "jó kondiciókkal" fogsz kapni. Erre már csak a havi 3-5% (amely még nem is uzsora...) is igen tetemes összeg!!!


Azonban egy dolgot nem mondtál: Ha adsz hozzá negyvenmilliós fedezetet, szerintem úgy már találhatsz korrekt (de ott sem kamatmentes) lehetőséget.

2009. jan. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért te uzsorást keresel? Nem vagy normális.
2009. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy pácban vagyok és másra már nem számíthatok, mint az emberek jóindulatára, ahhoz, hogy megmenthessem a családom. Mindenre készen állok.
2009. jan. 14. 09:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Fedezet nélkül még a Bank sem ad ekkora összeget!Mellesleg ennek a havi törlesztőjét kiszámoltad mekkora?
2009. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idos vagy, de ugy irtad a 20 milliot, es az emberek joindulatat, mintha egy l tejet kernel kolcson, vagy 20 Ft-ot.

Amit tanacsolni tudok neked az az, hogy menjel ki kulfoldre akar egyedul, akar a csaladoddal, es probaljatok a kinti fizetesbol fizetni az otthoni adossagaitokat, mert gondolom arra kellene a penz.

Hat hulyeseget ne csinalj, mert hallottam valakit aki ongyilkos lett, nem latta a kiutat az adossagaibol.

Csakis ezt a kulfoldet tudom ajanlani, es szorgalmasan dolgozni kint.

2009. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, a kinti munkát is nézem ezerrel, de nem találtam még olyat, ahol lényegesen többet kereshetnék az itthonitól. Hazai viszonylatban mostanra mindkettőnknek jó fizetése van, de ezis kevés, nagyon a részletekre. Van-e konkrét biztos, jólfizető külföldi ajánlat? Azért fontos a biztos, mert van 3 drága gyermek, minden közben velük is kell foglalkozni, nincs nagyszülői segítség. Én nagyon elszánt vagyok bármire képes, imádom a feleségem és a gyerekeket.
2009. jan. 15. 13:59
 10/11 anonim válasza:
cigány uzsorakölcsön
2010. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!