Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A 600Ft- befizetéssel járó...

A 600Ft- befizetéssel járó internetes meló, csak 1 nagy kamu ugye?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert kiváncsi vagyok mások tapasztalatára ezen a téren...ugye jolgondolom h ez ugymegy...hogy megkapom a szokásos sablon szöveget,ami aztirja h ha befizettem a 600Ft-ot akkor küldi az anyagot h mit kell majd csinálnom...valójában csak aztküldi h énis küldözgessem ezt a szöveget másoknak akik ugyanigy nekem befizetik a pénzt,és őkis csak aztkapják feladatként h küldözgesség, vagy adják fel mindenhova hirdetésként h a szerencsétlen emeberek befizesség nekik a 600Ft-ot és csak egy hülye tippet kapnak érte?! Szval ha énis beszállok ebbe akkor emberekként 600Ft-ot zsebelek be mindössze azzal h megmondom nekik h ti is csináljátok ezt!? Hát ez rohadtnagy ....ság...éncsak sajnálom azokat az emberek akik igy befizetnek:S Ezt bárki kitudja magátol is találni, de a befizető semmit sem tud tenni a már befizettett pénze ellen..hiszen kapott érte valamit,1 jónagy ....tippet:S DE ahogy körülnézegettem,vannak olyanok is akik elteszik a lóvét és mégcsak visszasem szólnak...az ilyenek nemaggodnak h épp olyan vkit fogtak ki aki nemhagyja annyiban a dolgot és feljelenti? na és aztán mivan? majd sír a szájuk,meghogy ők nemigy gondolták? de szerintem a legtöbben hagyják a fenébe ha valaki nemszól vissza,hiszen csak "600Ft-ról" van szó...kiaz aki emiatt balhézna:S
2009. jan. 13. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Aha, kb így működik. Én ezt egyrészt piramisjátéknak mondanám, másrészt nehogymár az fizessen aki dolgozni akar...

Hiába jelented fel. A 600Ft-ért kapsz valami anyagot, tehát te vettél valamit azért a pénzért. Visszakapni nem fogod.

2009. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!