Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri aranyékszereket eladni...

Megéri aranyékszereket eladni ékszerboltban/zálogházban/aranyfelvásárlóknál?

Figyelt kérdés
Olyan ékszerekről van szó, amiket biztos nem fogok hordani, viszont ahogy az árakat nézem, nagyon drágán árulják az ékszereket boltokban, viszont nagyon kevés pénzt adnak, mikor te akarsz megszabadulni a tiedtől...Esetleg jobb beöntetni, másik ékszert készítettni belőle, amit hordana is vki?
2010. dec. 7. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
"viszont nagyon kevés pénzt adnak, mikor te akarsz megszabadulni a tiedtől.." Szerintem már meg is válaszoltad a kérdést. Én egyszer nagyon rossz anyagi helyzetemben eladtam a 100.000 Ft-os arany nyakláncomat, a felét kaptam érte. :( De muszáj volt. 10 éve bánom. :( Inkább készíttess belőle valami Neked valót. :)
2010. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt hiszem, hogy ez lesz. Bár inkább talán ajándék vkinek, mert én nem szeretem az aranyat...
2010. dec. 8. 16:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!