Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Oriflame-zek. Hogy tudnék...

Oriflame-zek. Hogy tudnék több rendelést összegyűjteni?

Figyelt kérdés

szóval..oriflame-zek..olyasmi, mint az avon ck más termékekkel..gondolom tudjátok..és az van hogy hónaponta nagyon keveset keresek..hogy tudnék több rendelést összegyűjteni? Már annyi mindent kipróbáltam...pl: jártam be lépcsőházakba és ott hirdettem meg ezeket a termékeket..ez nm jött össze..aztán készítettem kis vékony papírokat melyeket postaládákba helyeztem elérhetőséggel együtt..ezeket ki is ragasztottam pár helyre..majd elmentem üzletekbe a katalógussal ott az elárusítokat kérdeztem meg érdekli -e ilyesmi..de mindenhol kudarcot vallotam..nem tudom hogy juthatnék több rendeléshez..

segítsetek ha van valami jó ötletetek légyszi!

előre is köszi!


2009. jan. 23. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Legyél rámenősebb, pofátlanabb, de azért term. ne bunkó. ajánld mindenkinek.

én a helyedben szabadidőmben azt is kipróbálnám, hogy felültném a telefonkönyvet, és akár tök ismeretleneket is felhívnék. neten meg mobilszámok után kutatnék. (bár nem tudom, ez legális e. bár engem nem izgatna. max kapok érte egy szabálysértési enyje-bejnyét.)

bár mondjuk ehhez bátorság és kitartás kell. nem szabad nyuszinak lenni.

2009. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
esetleg hirdesd IWIW-en üzifalon.ha még nem próbáltad.v.hirdess meg egy tájékozatós időpontot amikorra összehívhatsz embereket egy kis információterjesztésre..talán jobban felkapják rá az emberek a fejüket,mint arra h.tanácsadónő vagyok,keressetek ha kell valami..
2009. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nézd,én nem áltatlak semmivel.jó néhány ismerősöm totál befuccsolt az ilyenekkel,ez hosszú távon nem működik.ha nekem egy rúzs elég pár hónapig, nyilván nem rendelek minden hónapban.akkora ismeretségi kört úgysem tudsz kialakítani,hogy megérje.szerintem...

a másik,meg inkább ne játsz telefonálósdit,mert több elutasítást kapsz,és a számlát ki fizeti?az ügynököket meg 99%-ban csípőből utálják.

..nehéz ügy..

2009. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kemény meló amit bevállaltál.

Nagyon nehéz eladni termékeket, mert iszonyatosan nagy a választék, sok fajta hasonló termék van, amit valaki el akar adni. Talán akkor lehetnél sikeresebb, ha olyan egyedi lennél, amit más nem tud. Pl. házhoz szállítás, de gondolom ezt már ajánlod is.

Én is próbáltam avonnal, de egy idő után feladtam. Egyébként én is most hasonló munkával foglalkozom, mint te, de ezt azért kezdtem el, mert itt nincs termék, amit el kell adni. Ráadásul egy új dolog, nem annyira ismert mint az oliflame, avon, amiről mindenkinek meg van a véleménye, persze csak felületes. Lehet neked is váltani kellene?

2009. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
csinalj egy klassz kis webboltot. olyan akciokkal, ami neked is megerne, meg a vevonek is pl.
2009. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az Oriflame-ben nem a termékek értékesítése a lényeg. Ha igazán pénzt akarsz keresni, akkor a szponzorálással kellene foglalkoznod. Ezt el kellett volna mondani a szponzorodnak... Ha van még kérdésed nézz szét itt: www.oriflametermekek.hu
2009. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!