Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki tud, kérjem adjon...

Ha valaki tud, kérjem adjon tanácsot a Tradelite-röl, vagy a Finanzasforex-röl? Mindkettö magas hozamot ígérö befektetéseket kínál valutás alapon. Nagyon szépnek tünik, hogy igaz legyen, bele lehet vágni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A Tradelite egy HYIP, a Finanzas Forex nem.


A legmegbízhatóbbnak tűnő HYIP a Tradelite, az Olympex, a Safe Atom, a Large Sum, a Mutual Forex Fund voltak. Mára vagy eltűntek (pl. Tradelite), vagy nem fizetik ki a befektetőket.


A HYIP valójában egy csalástechnika fedőneve. Minden HYIP az ún. Ponzi-séma alapján működik, ami azt jelenti, hogy az új befektetők pénzeiből fizetik ki a régieket. Ez csak addig működik, amíg van elegendő számú új befektető. Ha nincs, a program befuccsol, és ez elkerülhetetlen, csak épp nem tudhatjuk hogy mikor történik meg. Csupán egy ideig jól festi magát, működőképesnek mutatja magát, de bárki aki netalántán profitál belőle, az tömegek veszteségéből profitál.


A Finanzas Forex azonban nem HYIP (pl. ahhoz nem elég nagy a hozama), azonban túlságosan felkapott lett európai körökben, ezért pénzügyi felügyeletek rászálltak, emiatt beszüntette a regisztrációt EU-irányból, és létrehozott egy EU-konform céget, mely a hírek szerint márciusban indít. [link]


Itt forex-szakértők kereskednek a pénzzel nagyon bebiztosított módon, és fogadnak külső pénzeket (pl. a miénket), amelyet legalább havi 8-10%-os hozammal forgatnak. Ez a ő köreikben alacsony, sokkal többet tesznek zsebre, mint az a 10%, amit megkapunk, de a bankok évente nyújtanak ennyit, így ezzel is nagyon jól lehet járni.


Tehát érdemes megvárni a márciust, remélhetőleg nem csúszik hónapokat a kezdés.


A HYIP-ról bővebben: www.magashozam.dy.hu , ott is A Lóláb című írás.

2009. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én már tudok regisztrálni a Finanzas-hoz!
2009. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez új, hogy tudsz regisztrálni. Én nem próbáltam. Lehetséges, hogy a regisztrációt engedik, azonban ahhoz hogy befektethess, fel kell tölteni személyit, közüzemi számlát, szerződést, és lehet hogy ebben a fázisban már nem bólintanának rád, látván hogy Hungary.


A My Personal Details-ben van egy Imprimir Contrato és Enviar Contrato. Az előbbivel nyomtatsd ki, írd alá, szkenneld vissza, az utóbbival töltsd föl amit kér, ahogy kéri. Furcsállanám, ha elfogadnák, de lehet próbálkozni.

2009. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
űűű! ez a forex nagyon veszélyes!!én tuti nem mernék belevágni!elég eligazodnom a magyar tőzsdén!pedig itt a forexhez képest lassitott felvételben mennek a dolgok!szerintem TANULNI kell!!mese az ilyen odal..
2009. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha forex akkor FXtrade oanda. Ez a program szerintem magasan a legjobb.
2009. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!