Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a dolog mennyir...

Szerintetek ez a dolog mennyire biztonságos? Mi lehet a buktatója? Ha van személyes tapasztalatotok, vagy bármit tudtok róla

Figyelt kérdés
Olvastam a neten ezt a "Pénzkeresés az interneten napi pár perc munkával" dolgot, aminek annyi a lényege h. regelni kell, és küldenek linkeket ami reklámokat tartalmaz és azt meg kell nézni, valamint magad alá kell szervezni embereket akik után szintén kapsz pénzt.
2011. febr. 3. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A buktató az lehet, hogy mondjuk másfél év míg összegyűlik 10 dollár. Vagy ha össze is gyűlik nem küldik ki. Esetleg félúton becsődöl a cég.Csináltam egy darabig. A hasonló cégek gyakorlatilag egymást hirdették, illetve te is hirdethettél az összegyűjtött kreditedért, így gyűjtve magad alá felhasználókat. Egy ilyenből még ha véletlen fizet is, és nem másfél év/10USD, akkor se sok. Ha meg csinálsz 8-10 ilyet akkor a napi pár perc napi pár óra lett, és mondjuk 100USD/3 hónap nem túl jó pénz, napi 2-3 órás unalmas klikkelgetésért.

Ja, és a legtöbb hirdetés mondjuk darablimites. Ez azt jelenti, hogy mondjuk az első 10000 klikkelő kap érte lóvét, te végignézed 10001.-nek és kiírja, hogy bocs, de már lement a limit, nem kapsz semmit. Tehát naponta többször fel kell nézned, hogy van-e új hirdetés.

Pénzt keresni munkával lehet. Meg lopással, de ahhoz a legtöbb embernek szerencsére nincs kellő mersze.

2011. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamu az egész ne dőlj be.Az előttem szólónak teljesen igaza van.
2011. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!